Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Компанія «Зелений слон7» ініціює встановлення благодійних скриньок для збору коштів на ремонт та переобладнання санвузлів у Михайлівському інтернаті Диканського району Полтавської області. 

                                      Розпочинаємо нову справу!!

В нашому з вами сьогоденні занадто багато негативу, незадоволення усім навкруги: владою, роботою, цінами, медициною.. Тому ми вирішили спробувати трошки змінити ситуацію у власному світогляді та світогляді людей, які нас оточують. Нещодавно торкнувшись проблем дітей, які не мають батьківского піклування, ми не змогли залишитись осторонь. Колектив нашої компанії вирішив долучитися до заходів, які проводять небайдужі до долі дітей люди. Хочемо побачити ситуацію зсередини и зрозуміти, як і чим ми можемо допомогти і яка саме допомога потрібна.

Якщо Вас зацікавило наше нове починання, відвідайте сторінку на сайті "Допомога дітям"

Відтепер наші пасажири мають можливість забронювати собі місце на рейс, надіславши нам своє замовлення на Viber! Номер для зв'язку +38(067)341-30-80

                                                        


З початком холодних похмурих днів ми пригощаємо кожного пасажира, який  ПО ТЕЛЕФОНУ  або  НА САЙТІ  забронював собі або своїм друзям місце від Харкова чи Полтави до Київа  чашкою гарячого чаю або кави під час зупинки в м.Пирятині та на автостанції в м.Київ. Маємо бажання додати Вашій подорожі більше комфорту та позитивних емоцій!!!


                                         


ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ! ДЛЯ НАС НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВАШУ ДУМКУ ПРО ЯКІСТЬ ПОСЛУГ, ЯКІ МИ НАДАЄМО, ТОМУ БУДЕМО ВДЯЧНІ, ЯКЩО ВИ ЗАЛИШИТЕ ВІДПОВІДНИЙ КОМЕНТАР У РОЗДІЛІ "ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ". ПРИ ЦЬОМУ ВІД СЬОГОДНІ У ДАНОМУ РОЗДІЛІ ДІЮТЬ ПЕВНІ ПРАВИЛА, З ЯКИМИ ПРОСИМО ОЗНАЙОМИТИСЯ.

ДЛЯ РОЗГЛЯДУ СКАРГ НАМ ПОТРІБНА КОНКРЕТНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАТУ, ЧАС, НАПРЯМОК РЕЙСА, ПО НОМЕРУ АВТОБУСА АБО ЧАСУ ДЗВІНКА, ДО ЯКИХ У ВАС ВИНИКЛИ ПРЕТЕНЗІЇ, А ТАКОЖ ВАШ КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНА ДЛЯ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ. Коментарі зі скаргами без необхідної інформації будуть видалені.Знижка на зворотній квиток

ВІДТЕПЕР ЗНИЖКА ЗБІЛЬШЕНА ДО 30грн!!! Якщо при бронюванні місця із Полтави до Києва або навпаки, Ви одразу потурбуєтесь про місце на зворотній шлях - воно коштуватиме на 30грн дешевше!!!!!

У нас нова знижка!!!

Якщо при бронюванні місця із Полтави до Києва або навпаки, Ви одразу потурбуєтесь про місце на зворотній шлях - воно коштуватиме на 10грн дешевше!!!!!

У нас з'явився експрес-рейс із Полтави до Києва в 2:00, який слідує з однією зупинкою по трасі - в Пирятині, що робить больш комфортною вашу поїздку та дозволяє заощадити час в дорозі. Дізнайтеся більше по телефону.