Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

З початком літа в нашій компанії стартував ПРЯМИЙ рейс КИЇВ-ХАРКІВ та ХАРКІВ - КИЇВ. Відтепер Ваша подорож між найбільшими містами України можлива без пересадок та зайвих зупинок великим комфортабельним автобусом зі зручними сидіннями, потужним кондиціонером та турботливим персоналом. 


                                        

    За попередні роки, коли ціна на білети нашої компанії була стабільною, економічна ситуація навкруги суттєво змінилася. Перша складова ціни на квиток - це вартість пального. З моменту останнього подорожчання квитка, ціна на пальне підвищилась на 30% (з 17 до 22 грн). Ще одна вагома складова ціни на квиток - запчастини та техобслуговування автобусів. Весь автопарк складають автобуси іноземного виробництва, отож і поточний ремонт дорожчає в рази відповідно до курсу валюти. До того ж компанія прикладає максимум зусиль для оновлення автопарку, забезпечення перевезень автобусами високого рівня комфортабельності та надійності, які знов таки потребують затрат.

     Вирішальним моментом для перегляду цінової політики стали зміни у податковому законодавстві, що вступили в дію з 1 січня 2017. Наша компанія має великий штат працівників, оформлених офіційно. Виконавши всі податкового законодавства, ми додатково отримали різке підвищення обсягу податкового навантаження на фонд заробітної плати та всі податки, розрахунок яких на ньому базується.

  На жаль, ми не можемо надалі тримати низьку ціну на квитки, оскільки намагаємось надавати гідний рівень послуг. Всупереч усім зовнішнім перешкодам, компанія "Зелений слон 7" міцно займає передову позицію серед перевізників України міжобласного рівня. І стоячи на шляху постійного вдосконалення та розвитку, заручившись Вашою підтримкою та розумінням, шановні клієнти, разом ми впевнено вийдемо на міжнародний рівень!!